14 Міжнародний Салон художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову, 2019»

13 жовтня в о 15.00 в Міський Будинок Культури / Рівне (вул.Соборна, 3д) відбулось урочисте відкриття виставки та нагородження переможців 14 Міжнародного Салону художньої фотографії “Фотовернісаж на Покрову, 2019”.

 

У Салоні “Фотовернісаж на Покрову, 2019” прийняли участь 191 авторів з 31 країни світу, які надіслали  майже 3 тис. світлин з яких міжнародне журі у складі Генерального секретаря FIAP Ioannis Lykouris (Греція), Гарік Аванесян (Чехія), Ната Звіададза (Грузія) відібрали найкращі та присудили нагороди різного ґатунку. Голосування відбувалось анонімно, а нагороди присуджувались роботам з найбільшою кількістю балів. В перелік акцептів ввійшли роботи, що попадали в середньому до 25% від загальної кількості.

 

Переможці конкурсу отримали понад 100 нагород, серед яких дипломи Салону, НСФХУ, УкрФото, клубу «Простір-Фото», HPS, блакитні стрічки FIAP, а також бронзові, срібні, золоті медалі Салону, УкрФото, HPS та FIAP. Нагороду від Hellenic Photographic Society статуетку Grand Award Apollo отримав українець Володимир Поліщук,  нагороду «BENU SEN MEMORIAL AWARD» за краще фото в номінації «Фото-Арт» отримав також українець  з Дніпра Ігор Жолобак. А головна нагорода конкурсу Гран-Прі – бронзова статуетка «Птах, що летить» – цьогоріч відлетає до київського фотографа Сергія Мірошника. Кращим автором Салону, який набрав найбільшу кількість акцептів став автор з Великобританії  Sue Sibley — 18 акцептів — 2 нагород.

 

На святі фотографії для усіх гостей відбулась цікава культурна програма за участі тріо Срібна терція, Галини та Максима Давидюк, лотерея «Фортуна на Покрову» для кожного, хто з фотоапаратом, смачний «покровський» торт. Ведучі заходу чарівна Ірина Білотіл та ноумен Вячеслав Білецький.

 

На передодні презентації з 11 жовтня відбувся міжнародний Покровський фотопленер мальовничими місцями Рівненщини. Учасники з Польщі, Словаччини, різних куточків України провели фото сесії в Поліських регіонах Рівненщини, ознайомились з культурою та побутом в далеких селах. Також були проведені фото сесії в стилі «ню», в козацькому таборі «Гайдамаки».

 

Фотографія нас об’єднує, знайомить, здружує, зміцнює!
Результати конкурсу можна переглянути за посиланням, там є що побачити!

Запрошуємо усіх до наступних зустрічей!

 

Вся інформація про результати тут: http://c61.startphotocontest.com/ua/result/

Сюжети з Покровського фото пленеру: https://www.facebook.com/alex.kharvat/media_set?set=a.10219442708514394&type=3

Більше фото на сторінці Фейсбук.

Конт.тел. 097-116-4539

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top