Гран-Прі “Птах, що летить” вперше за вісім років лишається в Україні!

Підсумкова виставка, нагородження переможців і зустріч фотографів з різних міст України та зарубіжжя відбудеться традиційно на Покрову. Кожен учасник конкурсу отримає повнокольоровий альбом з найкращими світлинами Салону. Цей прекрасний дарунок кожному автору стане гарною візитівкою нашого міста та краю, адже в альбомі будуть розміщені сюжети нашого міста.

 

У попередніх роках Гран-Прі – «Птах, що летить» – ще ні разу не залишався в Україні, кожного разу «відлітав» у далекі краї – в Ірландію, Австралію, Італію, Німеччину, Гонконг, Китай, Аргентину. А цьогоріч «Птах» оселиться  у автора з України – Володимира Поліщука (Бердичів) за серію портретів!

Кращий автор Салону також українець Віталій Сіпко (Вінниця), він визначений за найбільшу кількість прийнятих фотографій.

Серед українських авторів відзначені нагородами Микола Заварика, Василь Пилип`юк, Юрій Черневий, Анжеліна Надєжда, Сергій Бондарук, Сергій Щеглеватих, Адріана Довга, Георгій Космач, Василь Гелевачук, Ірина Роїк та багато інших.

 

 

Серед основних партнерів рівненського проекту – Міжнародна федерація фотомистецтва (FIAP) – консультативний орган при ЮНЕСКО, Фотографічна Асоціація Америки (PSA), Національна Спілка фотохудожників України (НСФХУ). Проект має прекрасну можливість іміджевої реклами нашого міста та краю, рівненських фірм і підприємств, але такі проекти у нас, на жаль, не дуже цінуються. Хоча це наймасштабніший фотопроект в Україні і не тільки.

 

Журі конкурсу: Олександр Харват – організатор конкурсу, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва (EFIAP), Любомир Шміда – голова Спілки фотохудожників Словаччини (EFIAP, EsFIAP), Володимир Дубас – голова Львівської організації фотохудожників (AFIAP), Олександр Жилін – редактор журналу «Photographer».

 

РЕЗУЛЬТАТИ

 

Завершення своєї роботи журі підсумували фотопленером в Рівному та древній Пересопниці.

 

ФОТО З ПЛЕНЕРУ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top